Szekesfehervar, Fejer, Hungary
36 days ago
Elektromos karbantartó (Machining)

Várjuk jelentkezésed, ha:

Villanyszerelő vagy erősáramú berendezés-szerelő végzettséged vanGyártó környezetben szerezted tapasztalatodSzervo, frekvenciaváltós, pneumatikus és hidraulikus hajtásokkal dolgoztál már Villamos rajz olvasási készséged vanFelhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismeret birtokában vagyVállalod a folyamatos (12 órás) munkarendet

Esélyeid növeli, ha:

Multinacionális gyártókörnyezetben szerzett karbantartói tapasztalatod van

Feladataid:

A Keréktermékgyár gépparkjának elektromos karbantartása, ellenőrzéseMeghibásodott gépek javítása Aktív részvétel a megelőző karbantartásbanKarbantartási munkák dokumentálásaMechanikus karbantartók támogatása

Ajánlatunk:

Versenyképes alapbérTörvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlékKiemelkedő cafeteria csomagVállalati egészségbiztosítás csomagÖnkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felülHiányzásmentes jutalomUtazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratokTanfolyamokTöbb éves szakmai múlttal rendelkező csapat
Confirm your E-mail: Send Email