DEBRECEN, HAJDÚ BIHAR, Hungary
6 days ago
Hardware mérnök

Az NI Kutatás-Fejlesztési Mérnökségének Áttervező mérnöki csoportjába keresünk pályakezdő vagy több éves tapasztalattal rendelkező új mérnök kollégát.

Ebben a pozícióban lehetőséged van végigkísérni a termék útját a kezdetektől a kivezetésig, valós hatást gyakorolni az üzletre és az életciklus menedzsmentre. Ha felkeltettük az érdeklődésed és szeretnél egy összetartó, segítőkész csapat részeként dolgozni baráti légkörben, multinacionális high-tech körülmények között, várjuk a jelentkezésed.

Feladatok

Piacon lévő termékeink mérnöki támogatása, valamint áttervezése (így a K+F az új termékek fejlesztésére tud összpontosítani) A termékek életciklus menedzsmentjének támogatása Költségcsökkentéssel, hatékonyság- és megbízhatóságnöveléssel, technológiaváltással, gyárthatósággal, valamint tesztelhetőséggel kapcsolatos projektekben való részvétel, valamint ezek felkutatása és végrehajtás A gyártási és K+F csoportok közötti kommunikáció elősegítése Intenzív kapcsolattartás az anyacég K+F mérnökségével, valamint a projektekben résztvevő mérnöki és termelési csoportokkal

Feltételek

Felsőfokú villamosmérnöki végzettség Elektronikai és méréstechnika ismeretek Digitális vagy analóg áramkör technikák ismerete Szakmai tapasztalat digitális vagy analóg áramkörök tervezésében és ellenőrzésében Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt) Eredményorientált, fejlődésre, tanulásra nyitott személyiség Jó kommunikációs készség, csapatmunkában való aktív részvétel Priorizálási képesség

Amit nyújtunk:

Hibrid munkavégzés Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra Összetartó, támogató közösség Stabil, megbízható céges háttér Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek Számos elemből választható Cafeteria További béren kívüli kompenzációs juttatások Egészség megőrzését támogató lehetőségek Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning) Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál) Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás) Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program Munkábajárási támogatás

Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from Emerson Climate Technologies