Budapest, Hungary
23 days ago
IT Project & Release Manager

Job Description & Summary

A PwC-nél azon dolgozunk, hogy együttműködve segítsük ügyfeleinket a megalapozott döntések meghozatalában, hatékony működésben, és közösen formáljuk a jövőt. Ehhez az izgalmas kihíváshoz élvezetes feladatokat és inspiráló munkakörnyezetet kínálunk.

Jól hangzik? Most lehetőség van, hogy Te is csatlakozz SmartTax csapatunkhoz IT Project & Release Manager pozícióba.

SmartTax fejlesztői csapatunk ügyfeleink számviteli rendszereihez dolgoz ki okos megoldásokat. Ha érdeklődsz a projekt-, és release menedzsment iránt, illetve szívesen dolgoznál komplex multinacionális szakmai környezetben, akkor téged keresünk!

Miért izgalmas ez a lehetőség?

Munkád során lehetőséged nyílik részt venni  globális, regionális projektekben, illetve hazai ügyfél projektekben is;

Szakmai fejlődési lehetőségek várnak rád (pl.: trainingek);

A legújabb technológiákat ismerheted meg és használhatod nálunk;

Inspiráló és fiatalos multinacionális közegben dolgozhatsz.

Feladataid a következők lesznek:

A SmartTax fejlesztői csapat sprintjeinek szervezése a fejlesztési roadmap alapján;

A fejlesztendő funkciók specifikálása, a fejlesztési ticketek megfelelő kitöltöttségének biztosítása;

Belső stakeholder management: határidők vállalása és betartása, az esetleges ütemezésben beálló változások jelzése;

Reakció a változó prioritásokra, a teljes csapat naprakészségének a biztosítása;

A tesztelő csapat koordinálása (teszt típusok kiválasztása, majd időbeli lefuttatásának megtervezése, levezetése);

Javaslattétel a release kiadására vagy visszatartására a teszteredmények alapján;

Release notes és known issues dokumentumok elkészítése;

A SmartTax csapat fejlesztési módszertanának betartásának folyamatos ellenőrzése a teljes csapat vonatkozásában.

Ahhoz, hogy sikeres legyél a kiválasztási folyamatban, az alábbi kompetenciákkal kell rendelkezned:

Legalább 3-4 év IT projektmenedzseri / release menedzseri tapasztalattal rendelkezel;

Magabiztosan kommunikálsz angolul írásban és szóban egyaránt;

Rendszerszemlélettel és kiemelkedő time-managementtel rendelkezel;

Előnyt jelent, ha dolgoztál már Jira, YouTrack vagy hasonló ticketing rendszerrel.

Számos dolog segít bennünket, hogy könnyebben tudjunk egymáshoz kapcsolódni:

Különböző rendezvénysorozataink keretein belül minden hónapban tanulhatunk valami újat munkatársainktól, vagy egy-egy, a maga területén elismert hírességtől;

Belső képzési programjainkon rendszeresen fejleszthetjük tudásunkat;

Aktív közösségi élet, melyet a cég különböző programok segítségével (pl.: “all staff” események, csapatépítők) támogat.

Miért válassz bennünket?

Változatos, izgalmas projekteken dolgozhatsz;

Rugalmas munkaidő és home office lehetőséget biztosítunk;

Korszerű laptopokkal és iPhone-okkal dolgozunk;

Központi helyen, kényelmes irodában dolgozhatsz: székhelyünk a Nyugati tér mellett található patinás Eiffel Palace, ugyanakkor lehetőség van otthoni munkavégzésre is;

PwC-nél a filozófiánk, hogy az ügyfeleket a legmagasabb szakmai minőségben szolgáljuk ki. Ennek érdekében folyamatosan fejlesztjük magunkat, feszegetjük a határainkat és ügyfeleinket aktuális, maximális értéket teremtő megoldásokkal szolgáljuk ki;

Közös célok mentén működünk, a csapatmunka fontos része a mindennapjainknak;

A PwC-nél hiszünk abban, hogy a sokszínűség és összetettség kulcs egy olyan felelősségteljes kultúra kialakításához, ahol hosszú távú értéket teremtünk munkatársainknak és ügyfeleinknek egyaránt. Megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásával elsődleges célunk egy befogadó és támogató munkahellyé válni.

Ha te is abban hiszel, hogy a fontos kérdéseket csakis együttműködve lehet megoldani, akkor csatlakozz hozzánk!

További információt az Adó és jogi szolgáltatást nyújtó üzletágról, a benne található csapatokról, nekik a működésükről a következő oldalon találhatsz.

#LI-TM1 #LI-Hybrid

Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from PwC Public Sector