Budapest, Hungary
22 days ago
Mikroelektronikai hibakereső (Elektroműszerész)

Cég leírása

A Continental Automotive Hungary Kft. budapesti gyára autóelektronikai részegységek és mikroelektronikai áramköri modulok gyártását végzi. Kimagaslóan fejlett és innovatív technológiákat alkalmazunk a járműelektronika szinte minden területén a világ meghatározó autógyárai számára.

Állás leírása

Milyen feladataid lesznek, ha munkatársunk leszel?

Hibás termékek vizsgálata mérőműszerrel (teszt berendezések, multiméter, oszciloszkóp)Hiba kivizsgálása, javítása (forrasztással), ennek dokumentálásaAnalízis során feltárt hibák lejavítása az előírások szerintA hiba azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatbaMikroelektronikai alkatrészek ellenőrzése, vizsgálataHibás áramkör elemzése, felismerése, vizuális ellenőrzéseÁramkörök tesztelése autoteszteren keresztülAnalízis eredmények vezetése vállalatirányítási rendszerbenSzoros kapcsolattartás a gyártásban dolgozó Kollégákkal

Képzettség

Te vagy az ideális jelölt, ha:

Középfokú, elektronikához köthető végzettséggel rendelkezelFelhasználói szinten tudod kezelni a számítógépet (MS Office)Vállalod a folyamatos munkarendet, a nappalos és éjszakás munkavégzést (havi 15 munkanap, 2 nap munka, 2 nap pihenő, 12 órás munkaidőben)

A pályázat során előnyt jelent:

Rendelkezel forrasztási tapasztalattal, IPC vizsgávalElektronikai cégnél szerzett tapasztalatDolgoztál már mérőműszerrel, multiméterrel vagy oszciloszkóppal

További információk

Amit mi kínálunk a munkádért cserébe:

Korrekt fizetéstCafeteriát a belépésed első napjátólModern és fiatalos munkakörnyezetben fogsz tudni dolgozniSzakmai fejlődési lehetőségetLelkes és támogató csapatot, akiktől tudsz kérdezni és tanulniDolgozói kedvezményeketÉlet- és balesetbiztosítástKedvezményes egészségügyi szolgáltatást

Vezessen együtt a Continentallal! Tegye meg az első lépést, és töltse ki az online jelentkezési lapot!

Confirm your E-mail: Send Email
All Jobs from Continental Corporation