Warszawa
6 days ago
Praktykantka Praktykant w Zespole Fuzji i Przejęć Strategia i Transakcje

Zespół M&A to grupa specjalistów realizujących projekty w obszarze doradztwa przy transakcjach kupna oraz sprzedaży spółek i projektów, fuzji, podniesienia kapitału oraz tworzenia JV dla klientów polskich

i międzynarodowych.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Pracując w zespole M&A będziesz miał okazję wspierać wiodące organizacje oraz czołowych przedsiębiorców w przeprowadzaniu transakcji fuzji i przejęć na poziomie zarówno lokalnym

jak i globalnym. Jako członek zespołu projektowego, od samego początku będziesz uczestniczył w przygotowywaniu ofert, kompleksowych analiz oraz dokumentów transakcyjnych na każdym etapie procesu transakcyjnego. Oferujemy możliwość poszerzenia wiedzy i doświadczenia w obszarach M&A/corporate finance. Będziesz pracował z największymi klientami i inwestorami na rynku w prężnie rozwijającym się otoczeniu biznesowym.

Twój zakres obowiązków:

•    Udział w kolejnych etapach procesu M&A (bieżąca współpraca z analitykiem/seniorem),
•    Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji transakcyjnej oraz ofertowej (prezentacje pitch, teaser, memorandum informacyjne),
•    Wsparcie w przygotowaniu analiz (w tym modeli finansowych) oraz prezentacji dla klientów,
•    Pozyskiwanie informacji z finansowych baz danych,
•    Wsparcie w przygotowaniu, obsłudze i realizacji procesów due diligence,

•    EY.AI - Twoje możliwości na tym stanowisku rozszerza sztuczna inteligencja, która będzie Ci towarzyszyć i wspierać w codziennej pracy. Dzięki wykorzystaniu AI Twoje analizy, praca z danymi i tworzenie innowacji wzniosą się poziom wyżej.

Zaczniesz od cyklu szkoleń, a następnie będziesz korzystać z EYQ - swojego wirtualnego asystenta i innych unikalnych narzędzi, często dostępnych tylko w EY. Stale inwestujemy w innowacje, aby zapewnić Ci środowisko pracy, w którym możesz skupić się na jej najciekawszych aspektach i tworzyć najlepsze rozwiązania dla klientów.

Nasze oczekiwania:

•    Dobra znajomość zagadnień z zakresu corporate finance oraz procesu transakcyjnego,
•    Wysoki poziom organizacji pracy,
•    Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Power Point oraz Excel,
•    Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
•    Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole,
•    Dbałość o detale i jakość wykonywanej pracy,
•    Chęć do nauki i rozwoju,
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

•    Wcześniejsze doświadczenie w obszarze doradztwa transakcyjnego i/lub strategicznego,
•    Uzyskiwanie uznanych, międzynarodowych kwalifikacji z zakresu analiz finansowych (np. CFA, ACCA).

Kogo szukamy:

Poszukujemy osób, które efektywnie planują swój czas pracy, wychodzą z inicjatywą i wykazują się dużą samodzielnością. Dodatkowo, idealny kandydat będzie charakteryzował się łatwością w nawiązywaniu relacji z zespołem oraz umiejętnością jasnego przedstawiania i komunikowania informacji.

To oferujemy:

•    Możliwość udziału w największych projektach doradczych o zasięgu krajowym i międzynarodowym,
•    Pracę w zespole zmotywowanych i kreatywnych osób efektywnie wspierających Twój rozwój,
•    Możliwość szybkiego przyswojenia wiedzy i jej praktycznego wykorzystania podczas prac projektowych,
•    Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów CFA, ACCA,
•    Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY,
•    Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online,
•    Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie
•    EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu Tech MBA renomowanej uczelni Hult International Business School,
•    Innovate EY – unikalny program, w którym możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania,
•    Program benefitów EY Care&Wellness: masaże, bilety, karty sportowe, ubezpieczenie na życie – mamy zbyt wiele benefitów (dostępnych online i offline) by zmieściły się w tym ogłoszeniu.

Etapy rekrutacji:

1.    Aplikuj. Jeśli robisz to po raz pierwszy, załóż profil i dodaj CV.
2.    Rozwiąż testy.
3.    Porozmawiajmy. Czekają rekruterzy i osoby z Twojego przyszłego zespołu.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.
Zatrudniamy ponad 390 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 7000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie

i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2023 o 43% w stosunku do roku bazowego 2019.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy oraz promujemy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszej społeczności. Prowadzimy program "Poziom Wyżej bez Barier", który wspiera pracowników z niepełnosprawnościami w realizacji ich ambicji i marzeń związanych z rozwojem zawodowym.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Confirm your E-mail: Send Email